07.11.2016

Efekt lustra + lakier hybrydowy nr 065 Amazing Line - paznokcie żelowe instrukcja

Hej dziewczyny, dziś lecimy z kolejną stylizacją paznokciową. Po raz kolejny moje żelowe pazurki, tym razem stylizacja nowa, sprzed kilku tygodni - kolor hybrydowy nr 065 oraz HIT ostatnich miesięcy - efekt lustra :)

Prezentację tych paznokci oraz efektu lustra możecie zobaczyć na moim kanele YouTube: KLIK .Produkty:
- lakiery hybrydowe nr 018 (czarny) - KLIK oraz nr 065 - KLIK
- efekt lustra - KLIK
- top bez przemywania tak zwany no wipe - KLIK
- lateksowa pacynka KLIK
- szczoteczka KLIK

Wykonanie:

Na wstępie krótkie wyjaśnienie, kolory hybrydowe bez problemu można stosować w metodzie żelowej. Jest to bardzo wygodna i szybsza metoda (ze względu na wygodny pędzelek i konsystencję). Postępujemy dokładnie tak samo jak robiąc klasyczne paznokcie żelowe, jednak w tym przypadku zastępujemy kolorowy żel lakierem hybrydowym. Wykończenie stylizacji jest dowolne - żel nabłyszczający lub top hybrydowy.

1. Krok pierwszy w każdej stylizacji to odpowiednie przygotowanie paznokcia - przedłużenie, nadanie kształtu, wyprofilowanie, zmatowienie i odtłuszczenie/ jeśli wykonujecie manicure hybrdowy to odpowiednio przygowanie płytki, nałożenie bazy

2. Na tak przygotowany paznokieć nakładamy odpowiednio hybrydy nr 18 (czarną) na paznokieć palca środkowego i serdecznego, a kolor 65 na pozostałe paznokcie  - 1 warstwa ---> utwardzamy w lampie ---> 2 warstwa ---> utwardzamy w lampie

3. Na wszystkie paznokcie nakładany Quick Finish - top no wipe który nie tworzy klejącej warstwy dyspersyjnej ---> utwardzamy. Paznokcie bordowe w tym momencie są już gotowe.

4. Teraz zabieramy się za nakładanie efektu lustra na dwa pozostałe-aktualnie czarna paznokcie. Do tego celu wykorzystujemy pacynkę lateksową- dzięki niej produkt równomiernie się rozprowadza. Wmasowujemy pyłek w płytkę paznokcia kolistymi lub podłużnymi ruchami - to już dowolnie jak wam wygodniej. Pyłek pięknie się rozprowadza tworząc lustrzaną taflę. 

4. Gdy mamy pewność że pyłek został dokładnie rozprowadzony, nadmiar dokładnie zmiatamy pędzelkiem lub szczoteczką, ja najczęściej używam tej podlinkowanej wyżej. Po usunięciu nadmiaru pyłku całość pokrywamy ponownie topem no wipe Quick Finish ---> utardzamy w lampie.
Paznokcie są gotowe :)


Była to moja pierwsza stylizacja z wykorzystaniem tego efektu, dlatego szczególnie na prawej dłoni widać źle wtarte drobinki-z każdym kolejnym razem mam nadzieje będzie lepiej :D Zapewniam was że jest efekt wow ! Dodatkowo pyłek trzymał się bez problemu do kolejnego uzupełniania - bylo to ponad 4 tygodnie, widoczne były jedynie minimalne przetarcia na czubkach paznokcia zauważalne tylko z bliska :)
Odrościk:


_____________________________________________________________________________

Zapraszam na:
snapa: czekoladka93
Instagram - KLIK
Fanpage paznokciowy - KLIK
Fanpage mojego sklepu - KLIK
Do mojego sklepu z artykułami do stylizacji paznokci - KLIK
Kanał na YouTube - KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz